Poster The Steadfast Tin Soldier

Special Price 14,75 € Regular Price 29,49 €
Tarneaeg
0-3 tööpäeva (Viimsi laos)
SKU
VV-F-2021-001-M

Hans Christian Anderseni suurepärane kujutlusvõime lõi ikoonilisi lugusid, mida teatakse kogu maailmas. Ühe jalaga tinasõdur ei saa silmi ära kaunilt paberbaleriinilt, kelle jalg on tantsides nii kõrgele selja taha tõstetud, et tundub, et tal on ainult üks jalg, nagu tinasõduril. Saatuse tahtel peab tinasõdur ajalehest valmistatud paadiga ette võtma ohtliku rännaku mööda veerenni. Ta seisab kogu katsumuse vältel kindlalt ühel jalal ja jõuab lõpuks tagasi tuppa, kust ta tuli. Tantsija ilu sunnib teda peaaegu tinast pisaraid valama ja ta lõpetab oma elu ahjus, kus leekide kuumus paneb ta sulama - või oli see armastus tantsija vastu, mis ta sulatas? See on justkui tõestisündinud lugu!

ViSSEVASSE plakatid on trükitud Taanis, Rootsi keskkonnasõbralikule paberile, 170g Arctic Silk. 

See toode on FSC® sertifikaadiga. FSC silt on garantii, et saate paberitoote puhta südametunnistusega osta. FSC-märgistusega tooteid valides aitate kaitsta  metsi ning neis elavaid loomi.

Meie kaudu on võimalik tellida ka kõiki teisi ViSSEVASSE plakateid. Tutvu kogu valikuga tootja lehel (https://vissevasse.com/) ja kirjuta meile.

Lisainfo
Kõrgus (cm) 40
Laius (cm) 30
Tarneaeg 0-3 tööpäeva (Viimsi laos)
Maileg tooteseeria Ei
Värvus Mitmevärviline
Lisa oma arvustus
Toode:Poster The Steadfast Tin Soldier
Sinu hinnang
To Top