KOHALETOIMETAMINE

  • Kaupu saadetakse Eestisiseselt, kui pole kokku lepitud teisiti. Välistarneks palume hinnapäringu saata: info@modernkids.ee.

  • Kauba saatmiskulud kannab Ostja kui ostusumma on väiksem kui 75,00 eurot. Ostja saab valida sellisel juhul saatmisviisi ja vastav hinnainfo on kuvatud iga saatmisviisi juures.

  • Veebipood kannab Eestisisesed saatmiskulud kui ostusumma on vähemalt 75,00 eurot. 

  • Üldjuhul on mööbli tarneajaks  kolm kuni viis nädalat (3-5) alates tasumisele kuuluva summa laekumisest ToomDev OÜ arvelduskontole ja kuni kolm (3) tööpäeva kui toode on Modern Kids Interior laos olemas. Mööbli maksimaalne tarneaeg on kuni kaheksa (8) nädalat ja seda juhul kui toode puudub tellimise hetkel tootja laos või kui tarneaeg hõlmab kauba tootja tehase tavapärast kollektiivpuhkuse perioodi (s.o juuli algusest kuni augusti lõpuni või detsembri keskpaigast kuni jaanuari keskpaigani).
  • Orienteeruv tarneaeg on Veebipoes kuvatud iga kauba juures eraldi.  

  • Siin ja Veebipoes antud tarneajad on informatiivse iseloomuga ja õigustlikult siduv tarneaeg selgub peale tootjapoolset tarneaja kinnituse saamist. 

  • Veebipoe laos kohe saadaval olevad tooted postitatakse samal või järgneval tööpäeval peale tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti kolme kuni seitsme (3-7) tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. 

  • Kui tellimuse täitmiseks esineb takistusi, mida Müüja ei saa mõjutada ja tarne hilineb, siis informeeritakse Ostjat sellest viivitamatult ja antakse uus tarneaeg. Ostjal on õigus tellimus tühistada, edastades hiljemalt 3 tööpäeva jooksul tarneaja pikenemisest teadasaamisest Müüjale kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis vastava avalduse. Kui Ostja poolt on tasutud ettemaks, siis tagastab Müüja selle hiljemalt 14 päeva jooksul arvates Ostja eelnimetatud avalduse saamisest. Kui Ostja ei teata Müüjale uue tarneajaga mittenõustumisest eeltoodud aja jooksul, siis loetakse ta uue tarneaja aktsepteerinuks.   
To Top