MÜÜGITINGIMUSED

1. Üldtingimused

1.1.       Veebipoe Modernkids.ee omanik on TOOMDEV OÜ (registrikood 14276680), asukohaga Aiandi tee 12-14, 74001 Viimsi.

1.2.       Müügitingimused kehtivad Modernkids.ee veebipoe klientide (edaspidi Klient) ja ToomDev OÜ (edaspidi Veebipood) vahel kaupade ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta.

1.3.       Veebipoe kasutajaks registreerides ja/või toodete ostmiseks kohalduvad käesoleva lepingu tingimused ja lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidid VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid.

1.4.       Veebipood jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel www.modernkids.ee.

1.5.       Veebipoes tellimust vormistades ning ettemaksu sooritades, kinnitab Klient, et ta on tutvunud müügitingimustega ja on nendega nõus.


2. Kauba- ja hinnainfo

2.1.       Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnad on toodud eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20%.

2.2.       Kauba hind ja saadavus võivad ette teatamata muutuda. Kui ostja on esitanud tellimuse enne kauba hinna muutumist, rakendub tellimuse hetkel kehtinud hind.

2.3.       Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest pakiautomaati, kui ostusumma on väiksem kui 40,00 eurot ja kättetoimetamise eest kulleriga, kui ostusumma on väiksem kui 150,00 eurot. Tasuta transport ei rakendu näidismööblile.

2.4.       Kauba kättetoimetamise tasu sõltub kättetoimetamise viisist.

2.5.       Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel. Näidismööbli puhul arvestatakse kättetoimetamise tasu väljaspool e-poodi sest veoks on vaja kasutada kolimisfirma teenuseid.

2.6.       Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

2.7.       Veebilehel olevate piltide ja tooteinfo autoriõigusi omab ToomDev OÜ ja/või kaubamärgid, mida ToomDev OÜ esindab. 


3. Tellimuse vormistamine ja tasumine

3.1.       Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil.

3.2.       Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

3.3.       Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

3.4.       Makseid on võimalik sooritada läbi Eesti pangalinkide või krediitkaardiga.

3.5.       ToomDev OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

3.6.       Kui eelistad tellimuse vormistada kirja teel, vajad konsultatsiooni või soovid arve väljastamist ettevõtte nimele, siis palume kirjuta meile info@modernkids.ee.


4. Kohaletoimetamine

4.1.       Kaupu saadetakse Eestisiseselt, kui pole kokku lepitud teisiti. Välistarneks palume hinnapäringu saata: info@modernkids.ee.

4.2.       Kauba saatmiskulud pakiautomaati kannab Ostja kui ostusumma on väiksem kui 40,00 eurot. Kulleri teenust kasutades kannab saatmiskulud Ostja kui ostusumma on väiksem kui 150,00 eurot. Ostja saab valida sellisel juhul saatmisviisi ja vastav hinnainfo on kuvatud iga saatmisviisi juures. Tasuta saatmine ei kehti monteeritud suuremõõtmelisele mööblile. 

4.3.       Veebipood kannab Eestisisesed saatmiskulud pakiautomaati kui tellimuse summa on alates 40€ ja kulleriveo ukseni, kui tellimuse summa on alates 150€. 

4.4.       Üldjuhul on mööbli tarneajaks kolm kuni neli nädalat (3-4) alates tasumisele kuuluva summa laekumisest ToomDev OÜ arvelduskontole ja kuni kolm (3) tööpäeva kui toode on Modern Kids Interior laos olemas. Mööbli maksimaalne tarneaeg on kuni kaheksa (8) nädalat ja seda juhul kui toode puudub tellimise hetkel tootja laos või kui tarneaeg hõlmab Kauba tootja tehase tavapärast kollektiivpuhkuse perioodi (s.o juuli algusest kuni augusti lõpuni või detsembri keskpaigast kuni jaanuari keskpaigani).

4.5.       Siin toodud tarneajad on informatiivse iseloomuga ja õigustlikult siduv tarneaeg selgub peale tootjapoolset tarneaja kinnituse saamist. 

4.6.       Veebipoe laos kohe saadaval olevad tooted postitatakse samal või järgneval tööpäeval peale tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 2-4 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. 

4.7.       Kui tellimuse täitmiseks esineb takistusi, mida Müüja ei saa mõjutada ja tarne hilineb, siis informeeritakse Ostjat sellest viivitamatult ja antakse uus tarneaeg. Ostjal on õigus tellimus tühistada, edastades hiljemalt 3 tööpäeva jooksul tarneaja pikenemisest teadasaamisest Müüjale kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis vastava avalduse. Kui Ostja poolt on tasutud ettemaks, siis tagastab Müüja selle hiljemalt 14 päeva jooksul arvates Ostja eelnimetatud avalduse saamisest. Kui Ostja ei teata Müüjale uue tarneajaga mittenõustumisest eeltoodud aja jooksul, siis loetakse ta uue tarneaja aktsepteerinuks.   

4.8.       Orienteeruv tarneaeg on Veebipoes kuvatud iga kauba juures eraldi.  

4.9.       Kui pakkumuses ei ole sätestatud teisiti, on Ostja kohustatud Kauba vastu võtma hiljemalt 10 päeva jooksul arvates Müüja teatest, et Kaup on üleandmiseks valmis. Kui Ostja ei ole Kaupa eelnimetatud aja jooksul vastu võtnud, siis on Müüjal õigus nõuda Ostjalt Kauba laos hoidmise kulude katteks leppetrahvi summas 0,05% nõuetekohaselt vastuvõtmata Kauba hinnast iga päeva eest. 

4.11.     Kui Ostja ei võta Kaupa vastu ka hiljemalt 30 päeva jooksul Müüja teatest, et Kaup on üleandmiseks valmis, on Müüjal õigus lepingust taganeda, edastades Ostjale vastavasisulise kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis avalduse, ja seejärel müüa Kaup kolmandale isikule. Eeltoodud korras lepingust taganemise korral on Ostja kohustatud tasuma Müüjale leppetrahvi suuruses 20% nõuetekohaselt vastuvõtmata Kauba hinnast. Kui Kauba mittevastuvõtmisega Müüjale tekitatud kahju ületab eelnimetatud leppetrahvi suurust, on Müüjal õigus nõuda leppetrahvi suurust ületava kahju hüvitamist. Müüjal on õigus tasaarveldada oma leppetrahvi ja/või kahju hüvitamise nõue Ostja poolt Müüjale tasutud ettemaksuga, ülejääv ettemaksu osa tagastatakse Ostjale.

5. Taganemisõigus

5.1.       Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.

5.2.       Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

5.3.       14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.

5.4.       Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

5.5.       Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus, mille tuleb saata e-posti aadressile info@modernkids.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest. Avaldusele tuleb märkida: arve number, nimi, aadress, telefon, e-mail, pangakonto number kui tasuti sularahas, tootekood või nimetus ja kogus.

5.6.       Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

5.7.       Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

5.8.       Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud. 

5.9.       Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

5.10.    Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

5.11.    Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.


6. Pretensiooni esitamise õigus

6.1.       Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.

6.2.       Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@modernkids.ee või helistada telefonil: +372 5566 4785.

6.3.       Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

6.4.       Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

6.5.       Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

6.6.       Kauba tarnega seotud pretensioonide esitamiseks tuleb ostjal alles hoida saadetise pakendid (osaliselt puuduva kauba korral). 

 

7. Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

7.1.       ToomDev OÜ on isikuandmete vastutav töötleja.

7.2.       Veebilehe kasutamisega annab Klient nõusoleku enda isikuandmete töötlemiseks.

7.3.       Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks.

7.4.       Veebipood edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

7.5.       Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

7.6.       Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

7.7.       Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.


8. Vaidluste lahendamine

8.1.       Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@modernkids.ee või helistada telefonil: +372 5566 4785.

8.2.       Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

To Top