0

Kõhus on liblikad, sest oleme leidnud selle, mida oleme mõnda aega igatsenud! Konges Sløjd saabus meie salongi ja oleme rõõmsad, et Flexa beebivoodit hakkavad nüüd kaunistama imeilusad voodipehmendused. Saame edaspidi Teile pakkuda ka beebitekke, mähkimisaluseid, kõrgemaid baldahhiine, veel ilusaid toidunõusid, voodipesu ja muidugi seda, mida igas lapse toas lisaks sisustusele peab leiduma - toredaid ja arendavaid mänguasju!

Taani disainile omaselt ilusad värvid, mustrid ja millised mõnusad materjalid! 


Taanis Kopenhaagenis asuv Konges Sløjd pakub kvaliteeti, funktsionaalsust ja lihtsust. Konges Sløjd on loonud lihtsa, skandinaavialiku, stiilse ja loomulikult ka keskkonnasõbraliku keskkonna meie kõige kallimatele: meie lastele.

Kõik Konges Sløjd tooted on toodetud häid töötingimusi pakkuvates tehastes ja Konges Sløjd suhtleb oma tarnijatega iga päev.

Tekstiilitooted on valmistatud GOTS-sertifikaadiga orgaanilisest puuvillast.

Konges Sløjd toodete puhul pööratakse väga suurt tähelepanu igale pisidetailile. Tooted on enne armsate klientideni jõudmist läbinud põhjaliku kontrolli.

Konges Sløjd tagab kõikidele toodetele sajaprotsendilise kvaliteedi. Nende disainifilosoofiaks on valmistada lastele mõeldud maitsekaid sisustustooteid ja esemeid, mis tooksid rõõmu pisikestele ning pakuksid samas silmailu ka nende vanematele.

Tootevalik meie poes täieneb jooksvalt. 

Kommentaarid

Postita kommentaar

Sinu e-maili aadressi ei avaldata